Rychlé vyhledávání
1+ 2+ 3+ 4+

Projekt

Garance kvality projektu

Mít špičkový pozemek, vynikající lokalitu a dobré architekty je výborný základ, ale na projekt „bez kompromisů“ to nestačí. Cílem naší developerské skupiny je poskytovat navíc bezkonkurenční kvalitu ve všech oblastech realizace projektu. Prakticky to znamená, že

  1. 1. spolupracujeme pouze s nejlepšími subjekty v daném oboru

Kritérium výběru zde není pouze cena služby, ale zejména její kvalita, odbornost a odpovědný přístup.

  1. 2. vybíráme výhradně kvalitní materiály

I zde platí, že kritériem výběru není pouze cena výrobku, ale jeho užitná hodnota, kvalita, životnost a záruka. To se týká nejen částí stavby, které jsou vidět a které se prodávají (okna, dveře, podlahy, vybavení koupelen apod.), ale zejména pak těch částí stavby, které zůstanou skryté a které se rozhodujícím vlivem podílejí na celkové kvalitě stavby (založení, nosné konstrukce, izolace proti vodě, tepelné a akustické izolace apod.).

  1. 3. každý proces se opakovaně osobně prověřuje

Nejde o to, že se vždy všechno povede, ale o to, případnou chybu včas odhalit a řešit a tak dlouho kontrolovat, dokud není vše bezvadné. Proto je nezbytné, aby byl každý proces, ale i každý, byť sebelepší subjekt, prověřován odborníky (auditory, znalci, zástupci technického dozoru, projektanta apod.). Zvlášť významné skutečnosti dokonce posuzuje i více na sobě nezávislých odborníků.

  1. 4. můžete se o tom sami přesvědčit

Přijďte si prohlédnout libovolný byt v projektu ART Rezidence a porovnejte kvalitu jeho provedení s kterýmkoliv jiným developerským projektem. Najdete-li v Praze bytový projekt s vyšší kvalitou řemeslného provedení než u nás, poskytneme Vám slevu na nový standardní byt v projektu ART Rezidence Střížkov ve výši 200.000,-Kč.

Zjednodušeně řečeno, přistupujeme k projektu tak, jako bychom ho stavěli sami pro sebe. Vše se podřizuje tomu mít za sebou spokojené klienty i po skončení záruční doby. A to i na úkor snížení zisků. Věříme totiž, že se to vyplatí. Je to sice běh na dlouhou trať, avšak právě zde se nejvíce vymezujeme vůči naší konkurenci. A daří se nám to. A můžeme vás o tom přesvědčit. Zeptejte se kteréhokoliv klienta z našeho posledního projektu, kde právě končí záruční doba, jak je s námi a především s kvalitou bytu spokojen.


 
ART Rezidence Střížkov | Teplická 15, Praha 9 – Střížkov, 300 m od stanice metra „C“ Střížkov, telefon: 722 299 400, email: prodej@artrezidence.cz budova
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! web + design + webmaster