Rychlé vyhledávání
1+ 2+ 3+ 4+

O nás

Developer a prodejce:
Střížkovská s.r.o.
Švédská 14/1015
Praha 5
IČ: 27925617
a zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 126931

Společnost Střížkovská s.r.o. vznikla jako účelová společnost, založená výhradně pro realizaci projektu ART REZIDENCE STŘÍŽKOV.
Její společníci mají za sebou celou řadu významných projektů, z nichž tím posledním byl projekt REZIDENČNÍ BYDLENÍ HOŘÍNECKÁ. Úspěšnost tohoto projektu nespočívala pouze v tom, že byly všechny byty prodány ještě před realizací, ale zejména ve spokojenosti klientů i dva roky po předání bytů a v jejich deklaraci vstoupit s námi do dalšího projektu. Písemné reference našich klientů jsme ochotni předložit na vyžádání.

Jako malá developerská společnost s vlastním kapitálem nejsme pod tlakem naplňovat plánované obraty výstavby bytů, což nám dává čas a prostor hledat a následně vytvářet výhradně a pouze velmi atraktivní projekty. To nespočívá jen v hledání špičkového pozemku, což je jistě klíčový předpoklad, ale také v osobním přístupu majitelů společnosti ke všem fázím vývoje projektu, a především pak ve vztahu ke klientům. Jeden z majitelů společnosti je manažerem celého projektu, další dva spolumajitelé se osobně věnují každému z klientů. Proto vždy realizujeme jen jeden projekt, kterému se věnujeme na 100 %. Z hlediska ekonomického profitu je to filozofie spíše dlouhodobá, nicméně skutečnost, že náš klient je spokojený nejen při podpisu kupní smlouvy, ale i po několika letech bydlení v novém bytě má pro nás nezanedbatelnou hodnotu. Proto vybíráme při realizaci projektu své odborné partnery nikoliv podle ceny, ale jejich profesionální, odborné a morální úrovně. Jedná se o špičkové subjekty v daných oborech. Totéž platí při výběru jednotlivých materiálů a technologií vlastní stavby, kdy prioritním kritériem je kvalita a životnost, a nikoliv pouze cena.


 
ART Rezidence Střížkov | Teplická 15, Praha 9 – Střížkov, 300 m od stanice metra „C“ Střížkov, telefon: 722 299 400, email: prodej@artrezidence.cz budova
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! web + design + webmaster